, , , , ,

Çam Terebentin Yağı – Yüzde 100 Doğal Saf Katkısız

79.89

Çam Terebentin Yağı – Yüzde 100 Doğal Saf Katkısız ve Damıtma

 

Çam Terebentin Yağı Faydaları – Ne İşe Yarar?
(Çam Terebentin Yağı Saça Faydaları, Cilde Faydaları)
  • Çam terebentin en güçlü faydası saçlar üzerindedir. Düzenli ve doğru kullanımında güçlü ve parlak, sağlıklı görünen saçlara kavuşursunuz.
  • Çağımızın en büyük sorunu saç dökülmesinin tam olarak çaresi bulunmasa da bu bitki gerçek anlamda saç dökülmeleri için yararlar sağlıyor. Saç köklerini ciddi anlamda onaran ve besleyen çam terebentin yağı saç dökülme sorunu içinde oldukça faydalı bir yağdır. Özellikle de bayanlarda etkili sonuçlar veriyor.
  • Çam terebentin yağı faydaları içinde en önemlisi kılcal damarları uyarıp saç köklerinizi beslerken, saçlarınızın hızlı uzamalarına da yardımcı olur. Saçlarınızın yavaş uzamasından şikâyetçiyseniz bu yağ ile hızlı uzamasını sağlayabilirsiniz.
  • Çam terebentin yağının saç üzerinde en etkili olduğu bölge saç dipleridir. Kepek sorunları ve deri problemlerinden düzenli bir kullanım ile kurtulmanızı sağlar.
  • Birçok işlem görmüş; ısıya maruz kalmış ya da boya uygulanmış saçlarda en çok görünen sorun koparak dökülmeleridir. Çam terebentin yağı güçlü onarıcı etkisiyle bu tür sorunların oluşmasına engel olurken, koparak dökülmeleri büyük ölçüde engellemektedir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Çam Terebentin Yağı – Yüzde 100 Doğal Saf Katkısız” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Shopping Cart
Sohbete Başla
Yardım mı Lazım!
Claude Galen WhatsApp Yardım
Merhaba, yardıma ihtiyacım var.